Basen Eritme Yöntemleri

Basenden Zayıflamak İçin Slim in 6

Sıkılaşmak isteyenler ve basen eritmek isteyenler için etkili alternatiflerden biri de Slim in 6 programıdır. Bu program ile kaslarınızı çalıştırarak kısa süre içerisinde etkili bir sıkılaşma sağlayabilirsiniz. Özellikle basen bölgelerinden şikâyetçi olan bayanlar inin oldukça uygun bir egzersiz programıdır.

Slim in 6 Programı Nasıl Yapılmalıdır?

Slim in 6 programı, 3 farklı egzersiz programlarından oluşmaktadır. Tercihinize göre isterseniz ilk bir hafta birinci videoları, ikini hafta ikinci videoları ve üçüncü hafta ise son videoları yaparak egzersiz programına uyum sağlayabilirsiniz. Ya da 2 hafta boyunca ilk videoyu, ardından gelen iki hafta boyunca ikinci videoyu ve son iki haftada son videoyu yaparak bu programı 6 haftada tamamlayabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Bu egzersiz programlarında 6 gün egzersizler yapılmalı ve 1 gün ara verilmelidir. Bu şekilde düzenli olarak egzersiz programına uyarsanız programınız bittiği zaman sizde sıkılaştığınızı fark edebilirsiniz.

Sıkılaşmak isteyen fakat spor yaparken sıkılan kişiler için oldukça uygun bir egzersiz programıdır. Çünkü programda yapılan videolar sıkıcı değil fazlası ile eğlencelidir. Düzenli bir şekilde yapılması ve kişiye uygun bir diyet ile desteklenmesi halinde hem kilo vermek kolay olacak hem de güzel ve fit bir görünüme sahip olabileceksiniz.

slin-in-6-before-after

Birçok kişi slim in 6 ile hedeflediği sıkılığı kavuşabilmektedir. Türkiye’de özellikle son yıllarda sıkça adını duyurmaya başlamış ve sporseverler için dikkat çekici bir konuma gelerek uygulanmaya başlanmıştır. Slim in 6 egzersiz programını uygulamak isteyenler DVD’sini satın alabilir ya da çeşitli internet sitelerinde bulunan videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirler.

Slim in 6 egzersiz programı çok etkili hareketlerden oluşmaktadır. Bu yüzden egzersizlere başlamadan önce vücudunuzu ısıtmanız çok önemlidir. Ve egzersizler bittikten sonra mutlaka soğuma hareketlerini yapmalısınız. Ertesi günlerde çalışan kaslarınızın harekete alışık olmadığı için ağrıması çok normaldir. Spor sonrasında yapılan soğuma hareketleri ile bu kas ağrılarını en az düzeyde hissedebilirsiniz. Ayrıca egzersizler bittikten sonra çalıştırdığınız kaslarınıza hafif bir şekilde masaj yapabilirsiniz. Bu durumda kaslarınızı rahatlatır ve kas ağrılarını minimuma indirir. 


2 Yorum
  1. Gökhan

    Güzel bir zayıflama antremanı daha paylaşmışsınız. Çok uzun süredir takip ediyorum sizi ve umarım devam edersiniz zayıflama üzerine makalelere.

  2. bulut

    kilo vermek için tek motivasyonunuz görüntünüz olmasın. sağlık ve kendini iyi hissetmek daha önemlidir. basen büyük oluversin sıkmayın canınızı:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir